Online rendszerek használata

Mindent digitálisan őrzök, így ha a NAV ellenőrzésre hívja a vállalkozásodat, gyorsan és pontosan tudunk neki adatot szolgáltani, hiszen ők is jobb kedvvel néznek át olyan anyagot, ami átlátható, felhasználó barát!

Neked sem kell papírhalmazokal szaladni hozzám, elég, ha van egy jó szkennered, vagy appod ami szkennel, és máris valós időben lehet nálam, az anyag az ország bármely pontjáról, akár még aznap is!

Tanácsadás, adatelemzés

Igényednek megfelelően, havonta, negyedévente, vagy félévente előre egyeztetett időponban átnézzük a pénzügyi adatokat, elemezzük és megkeressük azokat a pontokat amik nem megfelelőren működnek, ahol javítani kell, és stratégiát dolgozunk ki arra, hogy minél hatékonyabbá, gördülékenyebbé, illetve jövedelmezőbbé tegyük a cégedet!

Tudom ez elég ijesztően hangzik, de hidd el ahogy én beszélek a könyvelésről és az adótörvényekről, azt érteni fogod! Együtt gondolkodva pedig határ a csillagos ég!

Egyénre szabott árak

Mint ahogy minden vállalkozás más úgy a díjak is amit a szakmai képviseletért, könyvelésért adótanácsadásért fizetnek. Tudom fontos szempont, hogy mi mennyibe kerü, de azt is tudnod kell, hogy nem lehet például egy építőipari Kft.-t összehasonlítani egy kereskedelmi Kft.-vel, vagy egy fodrász egyéni vállalkozót, egy kiskereskedővel. Más a tevékenység, az alkalmazottak létszáma, a bevétel, és a számlák mennyisére.

Ezért ha felkeltettem érdeklődésedet könyvelés tekintetében, kérlek, kérj árajánlatot email-ben megadva az alábbi szempontokat: 

1. Ha van elképzelésed arról, hogy milyen vállalkozási formában szeretnél a piacra lépni, vagy már kész vállalkozásod van, kérlek írd meg (pl. egyéni vállalkozás, ezen belül KATA alanya, vagy társas vállalkozás Kft. stb. 

2. Lesznek, vannak e alkalmazottaid, és ha igen, mennyiren, milyen gyakorisággal, milyen óra számban. (Mit is jelent a gyakoriság? Állandó alkalmazottak, vagy időszakosak, munkaviszonyban, vagy egyszerűsített foglalkoztatásban stb.)

3. Mekkora éves árbevételre számítasz, vagy ha már létező vállalkozásod van, mekkora az éves árbevétele.

4. Áfa körös szeretnél e lenni, vagy alanyi mentességet választasz, esetleg olyan tevékenységet végzel, mely tárgyi mentes. Ha már van vállakozásod, az milyen gyakorisággal nyújt be áfa bevallást!

5. Körülbelül mennyi bejövő és kimenő számlád van egy hónapban!

6. Hajlandó vagy e digitális eszközöket használni, gondolok itt az online számlázó felületekre például, vagy már használsz e ilyet!

Ezek a legfőbb szempontok, ezeken el fogunk tudni indulni!